סגולות המרפא של הדבש

סגולות המרפא של הדבש

 החורף מביא עימו סגולות מרפא שמרעננות את המערכת החיסונית ומטפלת בזיהומים ומחלות בצורה אנטיביוטית. תבליני פרג משיקים דבש חדש ואיכותי ומספרים לכם על סגולות הריפוי של הדבש.  

דבש - פלא של טבע
הקיץ כמעט נגמר, החגים מתקרבים והסתיו מתקרב בצעדי ענק. יחד עם הסתיו והרוחות הנישאות עימו, מגיעות אלינו לא מעט וירוסים. רבים בוחרים לחזק את המערכת החיסונית ולהתמודד עם מחלות בזמן אמת באמצעים אלטרנטיביים וטבעיים יותר המטפלים בבעיה בצורה לא אגרסיבית שאיננה מזיקה לגוף. 

אחד מן האמצעים הללו הוא הדבש, אשר מביא עימו סגולות מרפא שמרעננות את המערכת החיסונית ומטפלת בזיהומים ומחלות בצורה אנטיביוטית.
תבליני פרג משיקים דבש חדש ואיכותי ומספרים לכם על סגולות הריפוי של הדבש.

חיזוק המערכת החיסונית

על פי מחקרים רפואיים וניסיון של רפואה בתרבויות שונות במרוצת אלפי שנים, אנו כיום יודעים כי צריכה קבועה של דבש מועילה לגוף ומחזקת את המערכת החיסונית פי כמה וכמה ומאפשרת לגוף להתגונן מפני זיהומים, חיידקים ווירוסים בצורה טובה ויעילה יותר. מספיקה כפית אחת ביום של דבש טבעי בשביל לעזור למערכת החיסונית להתפתח ולהתחזק ולהתמודד טוב יותר עם המפגעים השונים.
 
סוד הדבש של הדבורים

הדבש ידוע כמחסל טבעי של חיידקים וכאנטיביוטיקה יעילה של הטבע. לצד צמחים נוספים רבים כמו השום ועוד, הדבש הוא בעל סגולות אנטי בקטריאליות רבות, ומשמש את האנושות זה אלפי שנים. הדבש בעצם הוא חומר שלא מאפשר לחיידקים לשרוד בו זמן רב, ויחד עם היכולת לספוג לחות מגוף חי הוא מאפשר להרוג חיידקים ולייבש מהם את הנוזלים, מה שמוביל למוות שלהם. ניסויים מראים שחיידקים שהונחו בדבש טבעי, תוך זמן קצר המושבה מתה במלואה.

  
Copyright © 2019 all rights reserved | נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות